Financieel dienstverlener Zandstra Financieel Advies

Op een buurtborrel hebt je het er wellicht over. Over je huis, je auto, je zaak, de studie van je – nu nog – kleuters. Of over ongelukken en schade. Of stoppen met werken. Zo gewoon werkt een praatje met Zandstra Financieel Advies hierover ook. Wij zijn jouw financiële buurman, al sinds 2011.

Zo prettig werkt ‘n financieel noaber en dienstverlener

Je herkent ons als financiële buurman aan van alles. Denk aan:

• Gewone taal in plaats van dure woorden

• Gewoon bereikbaar na je werk

• Gewone kleren in plaats van een duur pak

• Gewoon meedenken en tips geven nog vóór je een vraag stelt

• Gewoon alle aanbieders met elkaar vergelijken

• Ongewoon veel kennis van geldzaken en geldnieuws

Kortom, we zijn net als je noaber. En hebben net zo graag een persoonlijke band, zodat je jezelf relaxt bij ons voelt. In Twente. In de Achterhoek. In Salland. In de Stedendriehoek.

Financiele dienstverlening als een echte noaber

Vind je de deftige taal van veel financiële bureaus te ingewikkeld? Wij ook. Daarom leggen we je in gewone taal uit hoe je ervoor staat. Wat we voor je kunnen doen. En wat de risico’s zijn van keuzes. Alleen zó maak je de beste beslissing voor nu en in de toekomst.

Banken sluiten op tijd. En een enkel kantoor is open op koopavond. Verder moet je jezelf overal maar aanpassen, lijkt het. Een goede buurman staat juist altijd klaar. Onze 10 teamleden passen hun werktijden daarom aan op jou. We zijn er dus ook ’s avonds en in het weekend. En komen net zo makkelijk bij je over de vloer als dat we onze vloer in hartje Borne voor je openstellen.

Als je buurman komt, draagt hij vast niet zijn zondagse pak. Als je naar hem gaat, dof je jezelf waarschijnlijk ook niet op. Zo gaat dat bij ons ook: wij werken in kleren waarin we ons thuis voelen. Waarin we onszelf kunnen zijn. En waarin je ziet dat we er voor de gewone man (en vrouw) zijn.

Gedoe met ingewikkelde papieren en post? Ach, als buurman scan je de schade toch gewoon even via whatsapp?

Wat past bij jou? Dat zetten we voorop in ons financiële advies. Hiervoor vergelijken we alle verzekeraars en verzekeringen eerlijk, voor de beste voorwaarden en het gunstigste tarief.

Kan iets niet? Dan zeggen we dat ook gewoon. Ook wat betreft onze kosten weet je vooraf precies wat je mag verwachten.

Zandstra Financieel Advies komt uit de koker van Erik Zandstra (1987). Geboren in Hengelo, grootgebracht in Haaksbergen, in 2011 als ondernemer gestart in Hengelo en in 2017 verhuisd naar Borne.

Als goede buren onder elkaar ondernemen we als kantoor van alles. Van bootcamps en kanotochten tot een vikingrun en muurzit-challenge. Misschien heb je als goede buur/noaber ook nog wel een leuke of gezonde uitdaging voor ons? Kom maar op. Daar zijn buren voor, toch?

Erik Zandstra

Eigenaar

info@erikzandstra.nl

Tom Kolner

Adviseur Verzekeringen

binnendienst@erikzandstra.nl

Tom van Buuren

Adviseur Hypotheken + Vermogen

tom@erikzandstra.nl

Fiona Eijsink

Office Manager

fiona@erikzandstra.nl

Peter Eilers

Adviseur verzekeringen & inkomen

peter@erikzandstra.nl

Theo Koot

Adviseur Verzekeringen

theo@erikzandstra.nl

Mirca Jonker

Schadebehandelaar

mirca@erikzandstra.nl

Jeroen Noordegraaf

Accountmanager / Relatiebeheerder

jeroen@erikzandstra.nl

Jeanine Hodes

Adviseur verzekeringen

jeanine@erikzandstra.nl

Jenneke Voordes

Backoffice medewerkster

jenneke@erikzandstra.nl

Thijs Mulder

Schadebehandelaar

thijs@erikzandstra.nl

Onderdeel worden van ons team?

Bekijk onze vacatures

Vacatures

Maak eens kennis met uw financiële noaber